Wolontariusz 2018 

Wolontariusz Ziemi Dębickiej 2018

Anna uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Machowej  została laureatką konkursu „Wolontariusz Ziemi Dębickiej 2018” w kategorii gimnazjum. Swoją pasję pomagania innym realizuje na terenie szkoły, gminy i parafii. Jest koordynatorką wielu działalna na  rzecz potrzebujących. Od 8 lat jest harcerką i tam również realizuje idee wolontariatu. Ania jest pełna empatii, troszczy się  drugiego człowieku. Jej sukces został zauważony przez posła Pana Jana Warzechę, który skierował do niej list gratulacyjny. 

Oprócz tego Ania może pochwalić się innymi licznymi osiągnięciami: zajęła I miejsce w XV Konkursie Ekologicznym dla Gimnazjalistów, organizowanym przez I LO im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy. Brała również udział  w Etapie Rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, w którym zajęła II miejsce. Oprócz tego wygrała gminny konkurs z języka niemieckiego „Einfach fit” organizowany przez LO im. Sebastiana Petrycego w Pilźnie.

 

Kopiowanie, pobieranie, przetwarzanie zakazane bez zgody autora
Author: Sławomir KrólEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.